سرویس قابلمه 10 پارچه کاندید مدل Oscar 001 pan

تصویر سرویس قابلمه 10 پارچه کاندید مدل Oscar 001

سرویس قابلمه 10 پارچه شامل قابلمه به سایز 32،28،24،20، تابه دو دسته سایز 28 و پیشبند و دستگیره به عنوان هدیه مناسب برای آشپزی

انتخاب رنگ:: *
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 2,070,000 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: oscar10

سرویس پخت و پز 10 پارچه کاندید

محصولات گرانیتی بدلیل تنوع رنگی و مقاومت پوشش گرانیتی با نام تجاری گرانیتی و یا ماربل شناخته می شوند. پوشش نچسب یا تفلن تقویت شده و مقاوم در برابر مواد شیمیایی و سایش به کار رفته در این تابه ها به صورت رنگی 4 یا 5 لایه بر روی سطح آلومینیوم پاشش می شوند. تنوع رنگی این محصول زیبایی بیشتری به آن بخشیده است و همچنین درزیر پوشش تفلن های پیشرفته آلومینیوم دایکست شده استفاده شده است که مقاوم دربرابر ضربه می باشد. این لایه های گرانیتی هیچ گونه ضرری برای سلامت انسان نداشته و مقاومتی بیشتر نسبت به خش و گرما در مقابل سایر ظروف نچسب دارد. همچنین بدلیل نچسب بودن بالای این محصول موقع طبخ غذا نیازی به استفاده روغن و کره نمی باشد به همین دلیل غذای پخته شده دارای سلامت بیشتر و ارزش غذایی بالاتر می باشد. سرویس های 10 پارچه گرانیتی متشکل از 4 عدد قابلمه به سایز های 20 و 24 و 28 و 32  و یک عدد تابه دو دسته گرانیتی سایز 28می باشد که هر محصول دارای درب مخصوص به خود است. همچنین با خرید این محصول یک جفت دستگیره و یک عدد پیشبند به عنوان هدیه به شما تعلق خواهد گرفت. علی رغم مشابهت فرایند تولید پوشش های گرانیت با پوشش های سرامیکی این نوع پوشش ( گرانیتی) دارای ویژگی نچسبی بالاتر و مقاومت دربرابر خش و گرمای بیشتر می باشند. 4لایه از این نوع پوشش بر روی سطح آلومینیوم دایکست شده پاشش می شوند. این لایه های گرانیتی هیچ گونه ضرری برای سلامت انسان نداشته و مقاومتی بیشتر نسبت به خش و گرما در مقابل سایر ظروف نچسب دارد.

مشخصات فنی

تعداد پارچه 10 پارچه
جنس بدنه آلومینیوم دایکست
جنس رویه بایوگرانیت
گارانتی تعویض یکساله
وزن 12200 گرم
ابعاد قابلمه سایز 28 همراه با درب پیرکس
ابعاد قابلمه سایز 24 همراه با درب پیرکس
ابعاد قابلمه سایز 20 همراه با درب پیرکس
ابعاد قابلمه سایز 32 همراه با درب پیرکس
ابعاد تابه دودسته سایز 28 همراه با درب پیرکس
سایر توضیحات یک جفت کفگیر و ملاقه، پیشبند و دستگیره
نظر خودتان را بنویسد

enamad