5.0 / 1

ست مجسمه گربه سایمون sculpture

ست مجسمه گربه سایمون

ست مجسمه گربه سایمون که شامل سه عدد مجسمه با اندازه های 27 و 21 و 16 سانتیمتر می باشد از جنس پلی استر بوده و در رنگ های سفید مشکی و برنزی نقره ای و نارنجی تولید میگردد. این مجموعه مناسب برای هدیه دادن و یا دکوری خانه ها می باشد میتوان در اتاق کودک یا بر روی میز دکور خود از آن ها استفاده نمود.

انتخاب رنگ::
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 1,980,000 ریال

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

ست مجسمه گربه سایمون  که شامل سه عدد مجسمه با اندازه های 27 و 21 و 16 سانتیمتر می باشد از جنس پلی استر بوده و در رنگ های سفید مشکی و برنزی نقره ای و نارنجی تولید میگردد. این مجموعه مناسب برای هدیه دادن و یا دکوری خانه ها می باشد میتوان در اتاق کودک یا بر روی میز دکور خود از آن ها استفاده نمود. 

گربه سایمون

مشخصات فنی

ابعاد 27 و 21 و 16 سانتیمتر
جنس بدنه پلی استر
مناسب برای دکوری خانه
رنگ مشکی، سفید و برنزیری نقره ای نارنجی
نظر های موجود
(1/0)

همه جا ۳۹تومن مگه از جنس طلاست اینقدر گرون میدید.همشون به جنسن جیب بری مردم مد شد تو ایران

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

تمام سعی ما فروش محصولات باکیفیت با کمترین قیمت موجود در بازار است ، بدون شک قیمت این کار قیمتی که شما فرمودید نیست ولی به هر صورت ممنون از ثبت نظرتون

نظر خودتان را بنویسد

enamad