ست مجسمه گربه سایمون

ست مجسمه گربه سایمون sculpture

ست مجسمه گربه سایمون که شامل سه عدد مجسمه با اندازه های 27 و 21 و 16 سانتیمتر می باشد از جنس پلی استر بوده و در رنگ های سفید مشکی و برنزی نقره ای و نارنجی تولید میگردد. این مجموعه مناسب برای هدیه دادن و یا دکوری خانه ها می باشد میتوان در اتاق کودک یا بر روی میز دکور خود از آن ها استفاده نمود.

(اختیاری)
کد کالا: 114
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲۱۷,۸۰۰ تومان

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

ست مجسمه گربه سایمون  که شامل سه عدد مجسمه با اندازه های 27 و 21 و 16 سانتیمتر می باشد از جنس پلی استر بوده و در رنگ های سفید مشکی و برنزی نقره ای و نارنجی تولید میگردد. این مجموعه مناسب برای هدیه دادن و یا دکوری خانه ها می باشد میتوان در اتاق کودک یا بر روی میز دکور خود از آن ها استفاده نمود. 

گربه سایمون

مشخصات فنی
مشخصات
ابعاد
ابعاد :
27 و 21 و 16 سانتیمتر
27 و 21 و 16 سانتیمتر
جنس بدنه
جنس بدنه :
پلی استر
پلی استر
مناسب برای
مناسب برای :
دکوری خانه
دکوری خانه
رنگ
رنگ :
مشکی، سفید و برنزیری نقره ای نارنجی
مشکی، سفید و برنزیری نقره ای نارنجی
نظر های موجود
NoTitle
در
همه جا ۳۹تومن مگه از جنس طلاست اینقدر گرون میدید.همشون به جنسن جیب بری مردم مد شد تو ایران
یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

تمام سعی ما فروش محصولات باکیفیت با کمترین قیمت موجود در بازار است ، بدون شک قیمت این کار قیمتی که شما فرمودید نیست ولی به هر صورت ممنون از ثبت نظرتون

1موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد