ساعت دیواری مستطیلی

ساعت دیواری مستطیلی

ساعت دیواری مستطیلی ساعتی با طراحی زیبا و فریم پلاستیکی به سایز 50سانتی متر و موتور آرام گرد تایوان Young Town (خورشیدی)، دارای شیشه و لازم به ذکر است تمامی محصولات شوبرت دارای 2 سال گارانتی و ضمانت کالا هستند.

کد کالا: SH5240
زمان تحویل: حداکثر 5 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۹۹۹,۰۰۰ تومان

ساعت دیواری از آن دسته اکسسوری هایی محصوب میشود که حتی با توجه به این که اکثرا گوشی های هوشمند تاریخ و ساعت را برای کاربران نمایش میدهند، اما هیچ فضا و خانه ای را بدون ساعت دیواری نمی توان تصور کرد.  ساعت ها بعد از گذشت زمان تبدیل به عناصری دکوراتیو شدند. در انتخاب ساعت دیواری خود به سبک و رنگ خانه و مبلمان و دیواری که میخواهید ساعت نصب کنید دقت کافی داشته باشید.

ساعت دیواری مستطیلی ساعتی با طراحی زیبا و فریم پلاستیکی به سایز 50سانتی متر و موتور آرام گرد تایوان Young Town (خورشیدی) ، دارای شیشه و لازم به ذکر است تمامی محصولات شوبرت دارای 2 سال گارانتی و ضمانت کالا هستند،  که در صورت خرید به همراه پیچ و رول پلاک ارسال می شوند.

مشخصات

جنس قاب
پلاستیک
گارانتی
2ساله
نوع موتور
موتور آرام گرد تایوان شوبرت
سایز
50سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp