ساعت ایستاده چوبی شوبرت

ساعت ایستاده چوبی شوبرت

ساعت ایستاده چوبی شوبرت جنس صفحه و پایه چوبی و قاب فلزی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک می باشد. موتور این ساعت روانگرد بوده، با قابلیت تنظیم ارتفاع 135 به 180 سانتیمتر موتور آرام گرد تایوان Young Town (خورشیدی)، لازم به ذکر است تمامی محصولات شوبرت دارای 3 سال گارانتی و ضمانت کالا هستند.

کد کالا: SH6681
زمان تحویل: حداکثر 5 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲,۴۴۴,۰۰۰ تومان

ساعت دیواری از آن دسته اکسسوری هایی محسوب میشود که حتی با توجه به این که اکثرا گوشی های هوشمند تاریخ و ساعت را برای کاربران نمایش میدهند، اما هیچ فضا و خانه ای را بدون ساعت دیواری نمی توان تصور کرد.  ساعت ها بعد از گذشت زمان تبدیل به عناصری دکوراتیو شدند. در انتخاب ساعت دیواری خود به سبک و رنگ خانه و مبلمان و دیواری که میخواهید ساعت نصب کنید دقت کافی داشته باشید.

ساعت ایستاده چوبی شوبرت جنس صفحه  و پایه و قاب چوبی می باشد. موتور این ساعت روانگرد بوده،  با قابلیت تنظیم ارتفاع 135 به 180 سانتیمتر موتور آرام گرد تایوان Young Town (خورشیدی)، لازم به ذکر است تمامی محصولات شوبرت دارای 3 سال گارانتی و ضمانت کالا هستند.

مشخصات

ارتفاع
135 به 180 سانتیمتر
قابلیت تنظیم ارتفاع
دارد
گارانتی
3 ساله
جنس پایه
چوب
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp