ساعت ایستاده پاندول دار

ساعت ایستاده پاندول دار

ساعت ایستاده پاندول دار جنس صفحه و پایه و قاب چوبی می باشد. موتور این ساعت روانگرد بوده، ابعاد این ساعت زیبا 52×35×160 سانتیمتر، موتور آرام گرد تایوان Young Town (خورشیدی)، لازم به ذکر است تمامی محصولات شوبرت دارای 3 سال گارانتی و ضمانت کالا هستند.

کد کالا: SH6651
زمان تحویل: حداکثر 5 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲,۰۴۵,۰۰۰ تومان

ساعت دیواری از آن دسته اکسسوری هایی محسوب میشود که حتی با توجه به این که اکثرا گوشی های هوشمند تاریخ و ساعت را برای کاربران نمایش میدهند، اما هیچ فضا و خانه ای را بدون ساعت دیواری نمی توان تصور کرد.  ساعت ها بعد از گذشت زمان تبدیل به عناصری دکوراتیو شدند. در انتخاب ساعت دیواری خود به سبک و رنگ خانه و مبلمان و دیواری که میخواهید ساعت نصب کنید دقت کافی داشته باشید.

ساعت ایستاده پاندول دار جنس صفحه  و پایه و قاب چوبی می باشد. موتور این ساعت روانگرد بوده، ابعاد این ساعت زیبا 52×35×160 سانتیمتر، موتور آرام گرد تایوان Young Town (خورشیدی)، لازم به ذکر است تمامی محصولات شوبرت دارای 3 سال گارانتی و ضمانت کالا هستند.

مشخصات

ابعاد
52×35×160 سانتیمتر
قابلیت تنظیم ارتفاع
دارد
گارانتی
3 ساله
جنس پایه
چوب
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp