تصویر دیوار سبز مصنوعی مدل خورشیدی

دیوار سبز مصنوعی مدل خورشیدی

دیوار سبز مصنوعی مدل خورشیدی در چند رنگ مختلف ،با پنل25*25 سانتیمتری و تراکم برگ 100 عدد ،پر حجم ، جنس کار پلیمر و 36 ماه گارانتی در صورت استفاده در محیط بسته و 12 ماه گارانتی در صورت استفاده در محیط باز

وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 12020-5
زمان تحویل: حداکثر 3 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۴,۶۰۰,۰۰۰ ریال
حداقل تعداد سفارش این کالا 2 می باشد.

استفاده از دیوار سبز مدل خورشیدی

گرین وال یا نمای سبز، فضای سبزی است که روی دیوار شکل میگیرد این فضا  را میتوان هم به وسیله گل و گیاه واقعی هم مصنوعی ایجاد کرد و از منظره زیبای آن لذت برد و حس طراوت و شادابی را به محیط القا کرد. از این مدل دیوار سبز برای اضافه کردن بافت ریز به طرح دیوار استفاده میشود. ارتفاع تاج پوشش پنل 5 سانتیمتر است.در هر ضلع پنل 2  جایگاه اتصال میخ قرار دارد،  برای نظافت مدل خورشیدی  بهتر است آن را با دستگاه باد تمیز کنید ،دیوار سبز مدل خورشیدی درچند رنگ  زیبا مناسب برای استفاده در انواع محیط ها  اعم از :حیاط،بالکن،اتاق خواب،فضای پذیرایی و.... می باشد،دیوار سبز مدل رزماریی در پنل هایی با ابعاد25*25 و تراکم برگ 100عددی در هر پنل  تهیه شده است.جنس دیوار سبز مدل خورشیدی پلیمر است که در برابر نور خورشید مقاومت بالایی دارد.دیوار سبز در شرایطی که در محیط بسته و دور از تابش مستقیم خورشید قرار بگیرد 3سال ضمانت و اگر در شرایط خارج از محیط بسته و در  معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد 1 سال ضمانت دارد.فضای منزل خودرا با گل های دیواری  مدل خورشیدی زیباتر کنید و رنگ و لعاب تازه ای به محیط اطراف خودتان بدهید تا با نگاه کردن به این گل های رنگارنگ انرژی مثبت آنها را جذب کنید.

آموزش نصب دیوار سبز

نصب دیوار سبز کار بسیار ساده ای است به طوری که برای نصب دیوار سبز بدون نیاز به تکنسین خودتان میتوانید آن را براحتی بر روی دیوار مد نظر نصب و از تماشای آن بر روی دیوار لذت ببرید.

دیوار سبز

همانطور که در شکل مشخص است پشت دیوار سبز یک شبکه فنس مانند وجود دارید که این فنس ها دارای نری و مادگی هستند که با قرار گرفتن این نری و مادگی داخل هم هر قطعه از این دیوار سبز محکم در جای خود قرار میکیرند، به این نکته توجه فرمایید که هر قطعه از این دیوار سبز فضایی به ابعاد 25 در 25 سانتیمتر را پوشش میدهد.

مشخصات

ابعاد
25*25 سانتیتر
جنس
پلیمری
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp