تصویر دیوار سبز مدل شیپوری

دیوار سبز مدل شیپوری

دیوار سبز مدل شیپوری با پنل25*25 سانتیمتری و تراکم برگ 50 عددی جنس گل پارچه ای و 36 ماه گارانتی در صورت استفاده در محیط بسته و 12 ماه گارانتی در صورت استفاده در محیط باز

کد کالا: 137
زمان تحویل: حداکثر 3 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۲۲۴,۰۰۰ تومان

 ویژگی دیوار سبز مدل شیپوری

گرین وال یا نمای سبز، فضای سبزی است که روی دیوار شکل میگیرد این فضا  را میتوان هم به وسیله گل و گیاه واقعی هم مصنوعی ایجاد کرد و از منظره زیبای آن لذت برد و حس طراوت و شادابی را به محیط القا کرد.دیوار سبز مدل شیپوری با رنگ بندی های متنوع و زیبا مناسب برای استفاده در انواع محیط ها  اعم از :حیاط،بالکن،اتاق خواب،فضای پذیرایی و.... می باشد،دیوار سبز مدل شیپوری در پنل هایی با ابعاد25*25 و تراکم برگ 50 عددی در هر پنل  تهیه شده است.جنس دیوار سبز مدل شیپوری پارچه است که در برابر نور خورشید مقاومت بالایی دارد.دیوار سبز در شرایطی که در محیط بسته و دور از تابش مستقیم خورشید قرار بگیرد 3سال ضمانت و اگر در شرایط خارج از محیط بسته و در  معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد 1 سال ضمانت دارد.فضای منزل خودرا زیباتر کنید و رنگ و لعاب تازه ای به محیط اطراف خودتان بدهید تا با نگاه کردن به این گل های رنگارنگ حس خستگی و روزمرگی از درون شما خارج شود.

نحوه نصب

برای اتصال و یکپارچه سازی پنل های میخک به یکدیگر، دو نوع زائده ویژه بر روی پنل ها قرار گرفته. یک نوع از این زوائد، مشابه همان خارهایی است که واحدهای گل بر روی آن قرار می گیرند. این خارها بر روی نوار پیرامونی و در ردیف دوم از هر طرف پنل و بر روی دو ضلع مقابل هم ایجاد شده اند. یعنی دو عدد خار در هر ضلع و مجموعا 4 خار در پنل وجود دارد. نوع دیگر زوائد متصل کننده، به شکل حلقه بر روی دو ضلع مقابل هم، در ردیف دوم از هر طرف پنل و در حاشیه بیرونی پنل ساخته می شود؛ به طوری که حلقه ها به اندازه حدودا یک سانتی متر از هر ضلع پنل بیرون زده اند. یعنی دو عدد حلقه در هر ضلع و مجموعا 4 حلقه در پنل وجود دارد، همچنین از این حلقه ها می‌توان برای نصب پنل بر روی دیوار توسط میخ، پیچ و... نیز استفاده نمود.
 

مشخصات

ابعاد
25*25 سانتیتر
جنس
پارچه ای
نظر های موجود
دیوار سبز مدل شیپوری
در
سلام این طرح برا تالار جشن عروسی سفادش دادم و حس تازگی به مهمان میده‌
یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سپاس از خرید شما دوست عزیز از سایت خانه شما

0موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp