حفاظ دیوار

حفاظ دیوار مدل نخل مرداب

حفاظ دیوار مدل نخل مرداب با تراکم بالا در رنگ های مختلف عرضه می گردد.

کد کالا: NM60100
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۶۱۰,۰۰۰ تومان
حداقل تعداد سفارش این کالا 4 می باشد.

نرده دیوارنخل مرداب:یکی دیگر از نرده های محافظ دیوار که با الهام از طبیعت ساخته شده نرده دیوار مدل نخل مرداب است که از زیبایی بی‌نظیری نسبت به دیگر مدل های نرده دیوار برخوردار است.نخل مرداب محافظی است با امنیت بالا که جزو پرفروش‌ترین نرده های دیوار به شمار می آید.

مشخصات نرده دیوار مدل نخل مرداب:
-این نوع نرده دیوار از بهترین سازه های ساخت ایران است و با جوش co2 (که یکی از بهترین انواع جوش میباشد)ساخته شده است.
-طراحی زیبا،با ظرافت و منحصربه فرد محافظ نخل دیوار به صورتی است که در نگاه اول به بیننده منظره ای از طبیعت و گلها را یادآوری میکند ونمایی زیبا را به دیوارشما میبخشد.پس اگر قصد نرده کشی ویلا یا حیاط منزل خودتان را دارید این مدل میتواند نظر شما را به خود جلب کند.

- تقاضای بالای این کالا باعث شده عرضه این مدل از نرده دیوار، بالا باشد و همیشه در دسترس خریداران باشد.پس با توجه به این نکته میتوان نتیجه گرفت که نرده دیوارمدل نخل مرداب جزو حفاظ های دیواربا قیمت مناسب و مقرون به صرفه محسوب شود.
- لازم به ذکر است که مدل نخل مرداب یکی از نرده دیوارهایی است که تراکم بالا و مناسبی را جهت حفظ امنیت دیوار برخوردار است.
قیمت نرده حفاظ نخل مرداب برای 1 متر طول می باشد.

نظر خودتان را بنویسد
whatsapp