مجسمه حلزون توربو

جفت حلزون توربو sculpture

جفت حلزون توربو رنگ بندی متنوعی دارد. سایز حلزون بزرگ تر 24* 13 و حلزون کوچکتر 20*10 سانتیمتر می باشد.

(اختیاری)
کد کالا: 113
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۱۸۱,۵۰۰ تومان

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

از قدیم خصوصا در زمان ساسانیان نماد حلزون از اهمیت فراوانی برخوردار بوده است. که از آن به عنوان پنهان کردن گنجینه و ثروت خود استفاده می شده است. حلزون جانوری شگفت انگیز است که میتواند تا 3 سال بخوابد همچنین از روی غریزه مسیر خود را پیدا میکند و بنابراین هیچگاه گم نمیشود. جفت حلزون توربو رنگ بندی متنوعی دارد. سایز حلزون بزرگ تر 24* 13 و حلزون کوچکتر 20*10 سانتیمتر می باشد.  

حلزون توربو

مشخصات فنی
مشخصات
ابعاد
ابعاد :
24*13 و 20*10 سانتیمتر
24*13 و 20*10 سانتیمتر
جنس بدنه
جنس بدنه :
پلی استر
پلی استر
مناسب برای
مناسب برای :
دکوری خانه
دکوری خانه
رنگ
رنگ :
مشکی، سفید، برنزی، آبی فیروزه ای و قرمز
مشکی، سفید، برنزی، آبی فیروزه ای و قرمز
نظر خودتان را بنویسد