جفت حلزون توربو sculpture

مجسمه حلزون توربو

جفت حلزون توربو رنگ بندی متنوعی دارد. سایز حلزون بزرگ تر 24* 13 و حلزون کوچکتر 20*10 سانتیمتر می باشد.

انتخاب رنگ::
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 165,000 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 113

لوازم دکوری مانند تزئین کیک می باشد. دکوری های بزرگ تر در ردیف عقب و سپس متوسط و کوچک تر را قرار دهید و هرجا هم که نیاز بود تعادل بین اشیا استفاده شده را نیز برقرار نمایید. وقتی چند تا دکوری سایز کوچک تر در کنار هم قرار میگیرند مانند یک دکوری با سایز بزرگ خواهند بود.

امروزه مجسمه های پلی استر از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار هستند. زیبایی این نوع مجسمه ها و همچنین تنوع رنگ که میتوان در ساخت این مجسمه ها به کار برد باعث شده است تا انتخاب مجسمه و رنگ آن  متناسب با هر سلیقه ای امکان پذیر گردد.

از قدیم خصوصا در زمان ساسانیان نماد حلزون از اهمیت فراوانی برخوردار بوده است. که از آن به عنوان پنهان کردن گنجینه و ثروت خود استفاده می شده است. حلزون جانوری شگفت انگیز است که میتواند تا 3 سال بخوابد همچنین از روی غریزه مسیر خود را پیدا میکند و بنابراین هیچگاه گم نمیشود. جفت حلزون توربو رنگ بندی متنوعی دارد. سایز حلزون بزرگ تر 24* 13 و حلزون کوچکتر 20*10 سانتیمتر می باشد.  

حلزون توربو

مشخصات فنی

ابعاد 24*13 و 20*10 سانتیمتر
جنس بدنه پلی استر
مناسب برای دکوری خانه
رنگ مشکی، سفید، برنزی، آبی فیروزه ای و قرمز
نظر خودتان را بنویسد

enamad