جاکفشی دو درب پاچنار shoes case

جاکفشی

جاکفشی دو درب پاچنار مدل داشبوردی عرض 50 (قرمز) با قابلیت نصب بر روی دیوار و زمین با دربهای لولایی

زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 5,620,000 ریال

جاکفشی دو درب پاچنار مدل داشبوردی شاید جاکفشی اولین وسیله ای باشد که مهمان شما هنگام ورود به منزل شما با آن مواجه میشود پس اشتباه نیست اگر بگوییم انتخاب جاکفشی مناسب تاثیری مهم در زیبایی منزل شما دارد، از طرفی مرتب بودن کفش ها کم اهمیت نیست! این مدل جاکفشی  گنجایش لازم برای قرارگیری حداقل 8 جفت کفش را فراهم مینماید.

جاکفشی مدل پاچنار، دارای دو طبقه(درب) می باشد و در ساخت آن از طراحی ساده و در عین حال مدرن استفاده شده است، بطوریکه بدلیل عمق کم و نداشتن زواید بیرونی، در هنگام بسته بودن دربها بعنوان بخشی از دیوار محیط دیده می شود و به همین دلیل مناسب برای نصب در محیط داخلی آپارتمانها نیز می باشد. 

تمامی یراق و اتصالات بکار رفته در این محصول از نوع مرغوب و ساخت کشور ترکیه  می باشد.برای بالا بردن استحکام محصول در برابر خط و خش از روکش ملامینه در ساخت آن استفاده شده است، همچنین برای جلوگیری از آسیب احتمالی در هنگام جابجایی تمامی لبه ها (حتی زیر و پشت محصول) با  نوار PVC پوشیده شده است.در این محصول هیچگونه میخ یا پیچ روکار، بکار نرفته و تماماً از اتصالات "الیت" استفاده شده است.

جاکفشی

مشخصات فنی

ابعاد 50x26x90
روکش روکش ضدخش
تعداد کشو 2
سایر توضیحات یراق ترک، ظرفیت 4 تا 6 جفت کفش برای هر طبقه
مناسب برای فضای داخلی ساختمان
نظر خودتان را بنویسد