تابلو دیجیتال آرت طرح مستی Digital art

تابلو دیجیتال آرت طرح مستی

تابلو دیجیتال آرت طرح مستی جنس رویه با پارچه کانواس با الیاف طبیعی است جنس قاب از کلاف چوب سفید به ضخامت 5 سانتی متر سانتی متر قابل سفارش می باشد

ابعاد:
زمان تحویل: حداکثر 6 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 6,800,000 ریال

تابلو دیجیتال آرت طرح مستی و انتخاب صحیح تابلو

تابلو ها از گذشته تا کنون جزء عناصر اصلی دکوراسیون محصوب میشوند ولی انتخاب مدل و سبک تابلو و موقعیت قرار گیری هر تابلو به شدت مهم است چرا که گاهی با انتخاب تابلوای با سبک نا مناسب و یا با اندازه و سایز نامناسب شکلی ناموزون به خانه می دهیم.

برای خرید تابلو ابتدا به سبک منزل و دکوراسیون و حتی شخصیت خود دقت کنید.

امروزه تابلوها و اثرهای هنری با طرح ها تکنیک ها و سبک های مختلفی طراحی وبه فروش میرسند ولی نکته مهم انتخاب درست در خرید تابلو است.

تابلوی طرح مستی از سری تابلوهای مدرنیسم اما تلفیقی از هنر و سنت ایرانی طراحی شده است و در آن زنی با چهره ای نا معلوم که یک شال با نقوش ایرانی اصیل سر کرده را ملاحضه می کنید، این تابلو نماد عصیان و شجاعت درونیست.

نقش و نگار های زیبای ایرانی بر روی شال این دختر به دوران سلجوقیان و دورانی که حوضچه های ایرانی در معماری معاصر ایرانی پدید آمدند برمیگردد، بر روی چهره دختر طرحی از نقشه جهان و حروف انگلیسی ملاحضه میکنید که با هنر ایرانی تلفیق شده مدرنیسم در حقیقت یعنی همین که( به دور از قوانین و مقرارات خاص بتوانید هنر و اثری هنری را خلق کنید).

و اما حرف مستی که با خط نستعلیق ایرانی به گونه ای خاص نوشته شده توجه ببینده را به خود جلب میکند وشما را به فکر و معنی کلمه مستی فرو میبرد، مستی و کلمه مستی در بسیاری از اشعار ایرانی آمده است و معانی و تعابیر فراوانی دارد، مستی در حقیقت حالتی خارج از هوشیاریست و میتوان گفت به دلیل طراحی عرفانی  و عمیق این اسم را روی این تابلو گذاشتند.

به نقل از فردوسی:

چنان شد ز مستی که هر مهتری

نهادند از گل به سر افسری

تابلو دیواری دکوری طرح مستی جنس رویه  پارچه کانواس و در ابعاد (100در 100) (110در110) و (130در130) سانتی متر یعنی تابلویی مربع شکل میباشد و مناسب برای فضاهیی با سقف بلند و یا دیواری اصلی و بزرگ می باشد، لازم به ذکر است که تابلوی طرح مستی با طراحی اختصاصی برای خانه شماست و با سفارش از سایت ما میتوانید مطمئن باشید تابلویی خاص و تک خواهید داشت.

مشخصات فنی

نام طرح مستی
جنس رویه جنس پارچه استفاده شده کانواس با الیاف طبیعی است.
جنس قاب جنس کلاف استفاده شده از چوب سفید می باشد.
ضخامت 5 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد