تابلو مدرن دکوراتیو طرح ویژن modern Art

تابلو دیجیتال

تابلو مدرن دکوراتیو طرح ویژن از طرح های اختصاصی فروشگاه و گالری اینترنتی خانه شما بر روی تخته شاسی میباشد که منحصرا تنها در این وب سایت به فروش میرسد و به عنوان تابلو تزیینی اثری خاص و دکوری بسیار جذاب میباشد

ابعاد:
انتخاب سایز::
ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 420,000 تومان
409,000 تومان
وضعیت کالا: موجود در انبار
کد کالا: 07060302

تابلو مدرن دکوراتیو طرح ویژن

استفاده از دکوری ها در دیزاین خانه باید طوری باشد که شخصیت و سلیقه خانه دار را نشان دهد، استفاده از تابلو دیواری میتواند یک دیوار بی روح را به قسمتی زیبا در منزل شما تبدیل کند. مثلا طرح تابلو دکوراتیو مدرن، رنگ، بافت و ابعاد جدیدی به دکوراسیون اضافه می کند که طبیعتا طبق سلیقه هر شخصی انتخاب خواهد شد. تابلوهای دکوراتیو موضوعات بسیار زیادی را شامل می شوندحتی موضوعات سیاسی که برای افراد علاقمند گزینه جالبی خواهد بود زیرا می توانند عقاید سیاسی خود را به وسیله این دکوری ها در اتاق های مهم خانه مانند نشیمن به همه افراد نشان بدهند.

دکوری دیواری می تواند هر طرحی داشته باشد، از مدل های رنگارنگ و فلزی گرفته تا مدل های خنثی و بدون رنگ و چوبی و یا تابلو دیواری چند تکه. اما عاملی که در انتخاب تمامی این مدل ها باید به آن توجه کرد اولا توانایی برقراری ارتباط با طرح تابلو یا دکوری و دوما پیدا کردن مکانی عالی برای نصب آن است. اگر هدفتان از خرید فقط اضافه کردن رنگ های جدید به دکوراسیون است، انتخاب های زیادی از طرح تابلو دکوراتیو مدرن پیش رویتان قرار خواهد گرفت و تنها عامل محدود کننده بودجه شما خواهد بود. شکل های زیر انواع مختلف طرح های جدید و مدرن تابلوها را نشان می دهد.

مشخصات فنی

جنس بدنه شاسی 8 میلیمتری
طول 100 یا 150
عرض 70 یا 76
نظر خودتان را بنویسد