استیکر چوبی شعر سماع مولانا Sticker

تصویر استیکر چوبی شعر سماع مولانا

استیکر سماع مولانا یک استیکر خاص و متفاوت است . خصوصیت ویژه ی این استیکر، موضوع آن است. رقص سماع و بیتی از اشعار مولانا، طرح کلی این استیکر را تشکیل می دهند.

ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 10 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 72,000 تومان

سماع رقصی مسحور کننده است که سابقه ای دیرین دارد. در سماع مولانا، دستی که به سوی آسمان است، نماد دریافت فیض الهی و دستی که رو به زمین است نماد بخشش به کل موجودات است و انسان واسطه ای در این میان است. لباس سفید با دامن بلند نیز نمادی از روح یا جهان روحانی است.
بیت " تو هستی من شدی از آنی همه من من نیست شدم در تو از آنم همه تو" نقطه ی عطف طرح این استیکر است.

این استیکر به واسطه ی طرح خاصش مناسب علاقه مندان به شعر و ادب فارسی است. شعر و ادب فارسی گنجینه ی بزرگ و ارزشمندی است که مورد توجه جهانیان است. برچسب های دیواری، همیشه به تزیین دکور داخلی ما کمک می کنند و فضای دکوراسیون ما را جذاب تر می کنند؛ حال اگر استیکر دیواری منتخب ما، مفهوم و محتوا نیز داشته باشد، دست به انتخاب هوشمندانه ای زده ایم. استیکر دیواری سماع مولانا، بخشی از فرهنگ، هنر و ادب فارسی است و بسیار طرح ارزشمند و تاثیرگذاری است.

استیکر از یک رنگ واحد تشکیل نشده است. بیت شعر از رنگ مشکی و فیگور در حال سماع چند درجه روشن تر است. این تفاوت رنگ به طرح بعد خاصی بخشیده و به زیبایی آن نیز افزوده است.
استیکر دیواری سماع مولانا، بسیار مناسب نصب در مکان های فرهنگی و سالن های اجتماعات است. و اگر علاقه مند به فرهنگ و هنر فارسی هستید، این استیکر برای نصب در اتاق شخصی و یا اتاق کارتان نیز بسیار مناسب است.
جنس این استیکر از ام دی اف 3 میلی متری ساخته شده است . نصب آن بسیار راحت و بی دردسر است و روی هر سطح صافی به راحتی می چسبد.

مشخصات فنی

جنس بدنه ام دی اف چوبی سه میلی متری
سایر توضیحات قابل نصب روی سطوح صاف و نصب آسان
ابعاد 100×90 سانتی متر
نظر خودتان را بنویسد