آِینه چوبی Furniture Mirror

آِینه چوبی

آِینه طرح چوب با قاب PVC

ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 3 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 1,520,000 ریال

آیینه و کنسول ها از جنس های مختلفی مانند برنج، برنز و چوب ساخته می شوند که شما می توانید با در نظر گرفتن نوع طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود، یکی از این جنس ها را انتخاب کرده و تهیه کنید. این آیینه ها و کنسول ها دارای طراحی های متنوع و خلاقانه ای هستند که می توانند به عنوان یک عنصر مستقل در دکوراسیون داخلی منزل شما خودنمایی کنند .

آینه دکوری که در تصویر مشاهده میکنید یکی از جدیدترین مدل آینه های دکوری است که در مدل درب های قدیمی تولید و به بازار لوازم دکوری عرضه گردیده است. گره های اسلیمی تراش خورده بر روی درب ها به همراه رنگ چوب و شیشه های رنگی کار شده، زیبایی این آینه دکوری را چندین برابر نموده است و شما میتوانید آن را جهت تزئین دکور در محیط هایی با تم های گوناگون مورد استفاده قرار دهید. آینه مستطیلی کار شده پشت درب های این جاکلیدی نیز دیگر خصوصیتی است که آن را از سایر محصولات مشابه خود متمایز کرده است و به محصولی مناسب برای استفاده در منزل، آرایشگاه، محیط های پذیرایی و … تبدیل نموده است. 

آینه چوبی

مشخصات فنی

نام طرح آِینه چوبی
مدل آینه مربع
عرض 50 سانتی متر
طول 50 سانتی متر
جنس قاب PVC
نظر خودتان را بنویسد