آینه دکوراتیو طرح باغ پروانه mirror

تصویر آینه دکوراتیو طرح باغ پروانه

آینه سطحی صیقلی با بازتاب بالا دارد. تلالویی که در آینه اتفاق می افتد، باعث می شود تا فضا روشن تر به نظر آید.

انتخاب رنگ:: *
ارسال رایگان
زمان تحویل: حداکثر 10 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل پیک موتوری میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل پست میگردد)
قیمت: 99,000 تومان

آینه های فانتزی بر جنبه ی دکوراتیو بودن تاکید دارند و با نقشی زیبا می توانند به دکوراسیون داخلی درخشش و جذابیت خاصی ببخشند. آینه های فانتزی این امکان را به شما می دهند تا با توجه به خلاقیت خودتان، آنها را در مدل های مختلف نصب کنید. اتاق نشیمن، اتاق خواب، دیوار بالای تلویزیون، دیوار بالای میز نهارخوری، راهرو و... همگی پیشنهادهای مناسبی برای نصب آینه های دکوراتیو هستند. آینه های فانتزی در مقابل آینه های کلاسیکی که می شناسیم، ساختارشکنی بزرگی کرده اند. این ساختار شکنی البته در جهت تکمیل دکوراسیون داخلی بوده چرا که با طراحی آینه های فانتزی، تکسچر که به غنای یک فضا می افزاید، وارد طراحی دکور داخلی شده است.

آینه دکوراتیو باغ پروانه از دو عنصر پروانه و دایره تشکیل شده. 11 پروانه و 13 دایره، اجزای این آینه ی خاص را تشکیل می دهند. سایز بعد از نصب این محصول، 60.80 سانتی متر است و ابعاد بزرگترین پروانه ی آن، 10.12 سانتی متر می باشد. سایز قرار گیری این آینه بنا به انتخاب شما برای فرم خاصی از چیدمان آنها، قابل تغییر است.وجود دو فرم دایره و پروانه در ترکیب اجزای این آینه، جذابیت و تنوع خاصی به آن بخشیده است.  متریال مورد استفاده در این محصول از آینه ی پلکسی گلاس فوق سبک است. سبکی متریال این امکان را به شما می دهد تا اجزای آینه را با چسب دو طرفه ای که همراه آینه وجود دارد، به راحتی روی دیوار نصب کنید و از هر شیوه ی نصب پر درد سر رها شوید. همچنین اگر زمانی قصد جابجایی قطعات را داشته باشید، با حرارت سشوار، قطعات از دیوار جدا می شوند.

پلکسی گلاس مورد استفاده در این محصول، از کیفیت بالایی برخوردار است و در مقابل رطوبت ، ضربه، نور و گرد و غبار مقاوم است.

مشخصات فنی

جنس قاب پلکسی گلاس براق
تعداد 11 پروانه - 13 دایره
ابعاد بزرگترین پروانه 10 الی 12 سانتی متر می باشد
گارانتی 36 ماه
سایر توضیحات دارای شابلون و راهنمای نصب
نظر خودتان را بنویسد