آویز سه شعله فلزی

آویز سه شعله فلزی

آویز سه شعله فلزی جذاب با طراحی بسیار ظریف و منحصر به فرد مناسب برای تمامی فضا ها باسرپیچ هایE27، با قابلیت تنظیم ارتفاع تا 70سانتی متر و قطر آویزها 14سانتی متر. قابل سفارش در رنگ های طلایی، مشکی، طوسی در 2 مدل خطی و دایره ای می باشد.

کد کالا: AR1001L3
زمان تحویل: حداکثر 7 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت قبلی: ۱,۲۲۰,۰۰۰ تومان ۳۵%
قیمت: ۷۹۳,۰۰۰ تومان

لوسترها از ارکان اصلی و اساسی نورپردازی داخلی می باشند. انتخاب مدل و سبک و اندازه لوستر شما نسبت به فضایی که میخواهید نورپردازی کنید بسیار حائز اهمیت است. خانه شما با در نظر گرفتن سلیقه ها و سبک های مختلف مشتریان لوسترها و اکسسری های نورپردازی بسیار متنوع و با کیفیت را در اختیار کاربران قرار داده و شما میتوانید به راحتی لوستر مورد نظر خود را تنها با یک کلیک انتخاب کنید.

آویز سه شعله فلزی با طراحی بسیار ظریف جذاب و منحصر به فرد مناسب برای تمامی فضا ها با قابلیت تنظیم ارتفاع تا 70سانتی متر و قطر  آویز 14سانتی متر، این لوستر زیبا با بدنه فلزی و سرپیچ های E27 با وزن 3/5 کیلوگرم قابل سفارش در رنگ های: 

  1. طوسی
  2. طلایی 
  3. مشکی

قابل سفارش در دو مدل خطی و گرد.

مشخصات

ارتفاع
70 سانتی متر
عرض
14 سانتی متر
وزن
3/5کیلوگرم
قابلیت تنظیم ارتفاع
دارد
نظر خودتان را بنویسد
whatsapp