آباژور روميزي مدل KLS

آباژور روميزي مدل KLS Lampshade

آباژور رو ميزي مدل KLS جنس بدنه فلز با آبكاري طلايي پي وي دي مي باشد. محصول تماماً دستساز مي باشد.

کد کالا: KLS
زمان تحویل: حداکثر 6 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۴۹۰,۰۰۰ تومان

هر فضایی در خانه شما با نور زیبا می‌شود و نور طبیعی مانند نور خورشید تا نور مصنوعی مانند لامپ ها و وسایل روشنایی تقویت شده است. آیا هنگام انتخاب آباژور مناسب برای فضای داخلی خود ، به میزان نور محیط و هماهنگی با سایر وسایل روشنایی خانه خود دقت کرده اید؟  در اینجا نکاتی برای انتخاب آباژور رومیزی مناسب برای خانه آورده شده است.

1. یک آباژور رومیزی انتخاب کنید که با رنگ اتاق شما همخوانی داشته باشد.
هنگام انتخاب رنگ آباژور رومیزی برای اتاق نشیمن ، اتاق خواب و هر فضایی که به روشنایی نیاز دارد.، باید به طور کلی بررسی شود. این که آیا می خواهید آباژور رومیزی شما کانون اتاق باشد - پس  باید رنگ های پررنگ را انتخاب کنید که در میان سایر دکورها برجسته به نظر برسد. و اگر آباژور رومیزی در نقطه کانونی قرار ندارد ، از زنگ های خنثی در رنگ آباژور استفاده کنید.

2. یک آباژور رومیزی انتخاب کنید که ترکیب مناسبی با پایه آن داشته باشد.
وقتی به دنبال آباژور رومیزی مناسب هستید ، به پایه و آباژور خود به صورت جفت نگاه کنید. بسته به اینکه شید بلند و باریک دارید یا شید پهن  به شما کمک می کند شید مناسب را انتخاب کنید.

3. در مورد محل قرار گیری آباژور رومیزی تصمیم بگیرید. 

قبل از اینکه بیش از حد در مورد ظاهر آباژور رومیزی متمرکز شوید ، فراموش نکنید که به فضای داخلی خود بنگرید. به عنوان مثال ، برای آباژور میز کنار تخت ، اگر میز کنار تخت شما کوچک باشد یا فضای زیادی نداشته باشد ، به سایز کوچکتری از آباژور رومیزی نیاز دارید. 

مشخصات

ابعاد
32*63*18 سانتیمتر
جنس بدنه
فلز با آبكاري طلايي PVD
مناسب برای
سالن پذیرایی ، اتاق خواب ، رستوران ها و کافی شاپ ها
نظر های موجود
NoTitle
در
سلام
رنگ دیگه اینکار هم موجود هست؟
یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام بله آباژور رومیزی در سه رنگ طلایی کروم و مشکی داخل سایت خانه شما دسته آباژور و لوستر بخش آباژور ایستاده و آباژور رومیزی موجود میباشد

0موافق 0مخالف
نظر خودتان را بنویسد