لوستر 12 شاخه lighting

تصویر لوستر 12 شاخه

فروش لوستر 12 شاخه آبکاری در ابعاد 84*83*84 سانتی‌متر.

زمان تحویل: حداکثر 6 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
قیمت: 2,745,000 تومان
وضعیت کالا: اتمام موجودی
کد کالا: 60062

فروش لوستر  پذیرایی شیک و مدرن

اتاق پذیرایی مرکز توجه در طراحی دکوراسیون داخلی است. برای بهبود دکوراسیون داخلی اکسسورهایی همچون لوستر حرف اول را می‌زنند. اتاق نشیمن بیشترین هزینه را در طراحی و چیدمان دکوراسیون به خود اختصاص می‌دهد. لوازم بسیار زیادی در تقویت این دکوراسیون نقش دارند که لوستر یکی از آن‌هاست. لوستر جزو اکسسورهای پر تنوع است که برای تزئین خانه‌هایی با دکوراسیون مدرن و یا مجلل قابلیت هماهنگی را دارد. زمانی که اسم لوستر برده می‌شود اول از همه به یاد لوسترهای طلایی می‌افتیم که در خانه‌های مجلل از آن‌ها استفاده می‌شود و به همین دلیل آن را برای سبک دکوراسیون مدرن درست نمی‌دانیم اما در جدیدترین طراحی‌های دکوراسیون داخلی مدرن به وفور استفاده از این لوسترها دیده می‌شود. قیمت لوستر ها با توجه به چند اصل انتخاب می‌شوند. دامنه‌ی روشنایی لوستر را با توجه به خانه انتخاب کنید. به عنوان مثال اتاق پذیرایی شما به اندازه نورگیر است و نیازی نیست لوستری با شاخه‌ها لامپی زیاد انتخاب کنید و یا برعکس. ریزش و بلندی لوستر با فاصله‌ی سقف از که خانه باید همخوانی داشته باشد. برای اتاقی با لوازم کمتر و خلوت‌تر می‌توانید یک لوستر بزرگ‌تر هم انتخاب کنید که این سبک در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن است جایی که برای تعادل، شلوغی و خلوتی ترکیب می‌شود. اگر فضای غذاخوری شما کاملا خاص و ویژه هستند. لوستری که برای بالای میز انتخاب می‌کنید نیز باید طراحی ویژه‌ای داشته باشد. در فضاهای ساده برای ایجاد تغییر از لوستری استفاده کنید که بزرگ است و رنگ ویژه‌ای دارد. به علاوه لوستر را پایین‌تر از سطح معمول نصب کنید تا بیشتر به چشم بیاید. همچنین رنگ‌های تیره در فضاهای روشن، بهترین انتخاب هستند. بعضی لوسترها دارای لامپ‌هایی هستند که رو به بالا و به طرف سقف هستند. در این مدل از لوستر، نور به سمت تابیده می‌شود. برخی از لوسترها هم دارای لامپ‌هایی به طرف پایین هستند و نور را به سمت اشیای زیر سقف و اثاثیه می‌تابانند. لوسترهای سقفی هم که بیشتر برای خانه‌هایی با سقف کوتاه در نظر گرفته می‌شوند، نور را بیشتر به سمت دیوارها معطوف می‌کنند. حباب داشتن یا نداشتن لوستر هم در پخش نور تأثیر دارد. در نتیجه وقتی می‌خواهید یک لوستر شیک، زیبا انتخاب کنید حتماً به فرم قرار گرفتن لامپ‌ها هم دقت داشته باشید تا به اهداف نورپردازی خود برسید.

قیمت لوستر و فروش لوستر مناسب

اگر به فکر اضافه کردن یک چراغ روشنایی به پذیرایی خانه خود برای زینت بخشیدن به آن هستید، لوسترها انتخاب کلاسیکی هستند که تأثیر ویژه ای در جلوه بخشیدن به دکوراسیون داخلی منزل شما دارند و انتخاب بهترین آن‌ها باعث زیبایی بیشتر خانه شما خواهد شد.

مشخصات فنی

تعداد سرپیچ 12
طول،عرض،ارتفاع 84x83x84
نوع سقفی , لوستر
مناسب برای فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
سایر توضیحات این کالا از سری تولیدات با کیفیت ایرانی بوده که کیفیت ساخت آن تضمینی برای عملکرد مناسب آن است.
نظر خودتان را بنویسد

enamad