آباژور ایستاده آرام مدل ML7011/01

آباژور ایستاده آرام lighting

آباژور ایستاده آرام مدل ML7011/01با بدنه چوبی در 3 رنگ سفید، قهوه ای سوخته و قهوهای خود رنگ با طراحی زیبا و ظریف بدنه به ارتفاع 150 سانتیمتر و قطر پایه 30 سانتیمتر با قطر شید 45 سانتیمتر.

کد کالا: 7011/01
ارسال رایگان(مختص شهر تهران)
زمان تحویل: حداکثر 6 روز (سفارشات تهران، پس از تماس تلفنی جهت اطمینان از حضور مشتری در محل، تحویل میگردد/سفارشات شهرستان در بازه زمانی ذکرشده تحویل شرکت‌های پستی میگردد)
۶۲۸,۷۵۰ تومان

آباژور ایستاده آرام یک طراحی بینظیر با قیمت ارزان و مناسب

برای عوض کردن دیزاین خانه خود از تغییر در نور پردازی شروع کنید.

نور و نور پردازی از اصول اساسی دکوراسیون داخلی محسوب می شوند چرا که نور به خانه و اکسسوری های داخلی روح و هیجان میدهد و از نظر دید بصری بیننده را تحت تاثیر قرار می دهد.

اگر دیزان خانه شما برایتان تکراری و یا کسل کننده شده در اولین قدم به جای عوض کردن و خرید و هزینه های سنگین رنگ و کاغذ دیواری و مبلمان و...به نور خانه و نور پردازی خود توجه کنید، شما میتوانید با تغییر در نور پردازی و خرید اکسسوری های نور پردازی فرعی تا حد زیادی حس و حال خانه خود را عوض و تغییری اساسی در منزل خود ایجاد کنید.

اکسسوری های نور پردازی فرعی همان آباژور ایستاده و رو میزی و یا لامپ های دیواری دکوری و نور پردازی های ریسه ای می باشند، به نور خانه خود دقت کنید به مکان هایی که نیاز به نور بیشتری دارند و یا مکان هایی که میخواهید در طول شب نور کم تری هم داشته باشند مانند مکان های مطالعه شبانه و یا اتاق خواب.

آباژور از اولین و جذاب ترین انتخاب ها برای نور پردازی و اصلاح نور پردازی منزل محسوب میشوند، آباژورها علاوه بر این که از نظر زیبایی المانی دکوری و جذاب هستند، نور و روشنایی خانه شما را اصلاح و به قسمت های بی روح خانه شما نور و گرما و هیجان می دهند.

آباژور ایستاده آرام مدل  ML7011/01 از آباژورهای کلاسیک و در عین حال با سبکی اسپورت تر است که بدنه ای ظریف و شیلدی با طرح جذاب و با روح و هیجان دارد، این آباژور به دلیل شکل ساده و ظریف و شیک میتواند در هر فضایی که شما نیاز به نور پردازی فرعی دارید قرار گیرد و علاوه بر زیبایی ظاهری نوری مطلوب و جذاب برای فضای شما ایجاد کند.

آباژور ایستاده آرام مدل  ML7011/01با بدنه چوبی در 3 رنگ سفید، قهوه ای سوخته و قهوهای خود رنگ با طراحی زیبا و ظریف بدنه به ارتفاع 150 سانتیمتر/ قطر پایه 30 سانتیمتر / قطر شید 45 سانتیمتر طراحی و تولید شده اند.

پیشنهاد ما به شما این است که اگر میخواهید منزل خود را گرم تر و جذاب تر کنید از کسسوری هایی با رنگ های خنثی و یا یاسی و قرمز کنار این آباژو استفاده کنید تا با طرح شیلد جذاب آباژور آرام مدل  ML7011/01هارمونی و هماهنگی جذابی ایجاد کند.

مشخصات فنی
مشخصات
نوع
نوع :
آباژور ساده
آباژور ساده
جنس بدنه
جنس بدنه :
چوبی
چوبی
تعداد سرپیچ
تعداد سرپیچ :
1
1
مناسب برای
مناسب برای :
فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
فضاهای داخلی , فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , راهرو , اتاق کودک
طول،عرض،ارتفاع
طول،عرض،ارتفاع :
ارتفاع 150 سانتیمتر/ قطر پایه 30 سانتیمتر / قطر شید 45 سانتیمتر
ارتفاع 150 سانتیمتر/ قطر پایه 30 سانتیمتر / قطر شید 45 سانتیمتر
سایر توضیحات
سایر توضیحات :
این کالا از سری تولیدات با کیفیت ایرانی بوده که کیفیت ساخت آن تضمینی برای عملکرد مناسب آن است.
این کالا از سری تولیدات با کیفیت ایرانی بوده که کیفیت ساخت آن تضمینی برای عملکرد مناسب آن است.
نظر خودتان را بنویسد